SCRAMBLER

Polaris Scrambler

Quady od Amerykańskiej Firmy Polaris to jedne z topowych modeli jakie są dostępne w branży ATV. Choć quad wygląda niepozornie to wyróżnia go niesamowity charakter. Sprawdzi się idealnie dla osób zainteresowanych OFF ROADEM. Zwinność, szybkość oraz przyczepność to cechy charakteryzujące Polaris Scrambler.

Dlaczego warto wybrać Polaris Scrambler?

Polaris Scrambler zarówno XP 1000, jak i XP 1000s spełnią oczekiwania największych koneserów i zapaleńców wyczynowej jazdy. Sprawdzi się również do celów turystycznych. Jego charakterystyczne wyposażenie pozwoli na pokonywanie najbardziej nierównych terenów. Sprawny, komfortowy i szybki quad pokona wymagające trasy. Solidne i innowacyjne zawieszenie pozwoli poczuć się pewnie na każdej drodze. Połączenie systemu napędowego HP-AWD z dużym skokiem tylnego zawieszenia to gwarancja zwrotności i zwinności pojazdu. Quad wyposażony w dość duże koła świetnie pokona napotkane nierówności. Hamulec przedni jak i tylni opowiada za wszystkie cztery koła. Warkot jaki wydaje Polaris Scrambler na pewno przyciągnie wielu wielbicieli takich dźwięków.

Jakie zalety kryje w sobie Polaris Scrambler?

Silnik Prostar pozwala na płynną pracę pojazdu. Systemy w które jest zaopatrzony usprawniają prowadzenie quada.
ADC – active descent control → to system aktywnej kontroli zjazdu. Odpowiada za bezpieczny zjazd ze stromego zbocza bez wykorzystania hamulców;
EPS – electronic power steering → elektroniczne wspomaganie układu kierowniczego, łatwe i zwinne prowadzenie pojazdu;
EBS – engine braking system → hamowanie silnikiem, zapobiega wpadnięciu w poślizg podczas ostrego hamowania;
Skok zawieszenia to coś, czym Polaris zdecydowanie może się pochwalić. Warto podkreślić, że Quad Polaris Scrambler XP 1000 S to pierwszy pojazd na świecie ATV, który mierzy 140 cm szerokości (fabrycznej). Wpływa to na stabilność i przyczepność do powierzchni.

Ile kosztuje Scrambler?

Koszt zakupu quada Polaris Scrambler XP 1000 i XP 1000S przedstawia się w granicach od 64,999 zł do 80,000 zł w zależności od modelu i jego wyposażenia. Nie jest to najtańszy pojazd, natomiast cena zdecydowanie idzie w parze z jakością. Za powyższą kwotą kryje się komfort, bezpieczeństwo, sprawność, zwrotność i niezawodność. Quad Polaris Scrambler jest wart swojej ceny.

Dla kogo Quad Polaris Scrambler?

Scrambler sprawdzi się dla osób zainteresowanych nie tylko jazdą po płaskich terenach, ale również dla tych lubiących bardziej wymagające tereny. Systemy, w które jest zaopatrzony oraz komfort prowadzenia Quada Polaris Scrambler powinny zaspokoić potrzeby nie tylko osób początkujących, ale również tych średnio zaawansowanych.

Jak szybko przyśpiesza Polaris Scrambler?

Quad Polaris Scrambler jest uznawany za szybki pojazd w tej klasie. Wyposażony w silnik Prostar o pojemność 952 cm3 z napędem 4×4/2×4/ADC. Moc: 90 HP – nadmiar mocy jest niezwykle wyczuwalny podczas użytkowania. Ogromne zapasy potrafią uszczęśliwić nie jednego posiadacza. Prz osiągach 100km/h nadal przyspiesza. Moment obrotowy: 89,9 Nm.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2