KYMCO

Quady od Tajwańskiego Producenta KYMCO to jedne z chętniej wybieranych modeli jakie są dostępne w branży ATV klasy średniej. W swej ofercie posiada szeroką bazę pojazdów o pojemnościach od 50 cm³ do aż 700 cm³. Dostęp do modeli w różnych kategoriach wiekowych (dzieci, przeprawowych, sportowych) sprawia, że Firma Kymco jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Dlaczego warto wybrać KYMCO?

Kymco sprawdzi się nie tylko do podstawowych czynności gospodarczych, ale również na terenach bardziej wymagających. Jego konstrukcja, wyposażenie i design na pewno zachęci wielu średniozaawansowanych zapaleńców. Komfort, wygoda, zwrotność i praktyczność to podstawowe cechy jakimi kieruje się Kymco. Pojazdy ATV od tego Producenta bardzo często są wybierane przez służby wojskowe i ratownicze. Dodatkowym atutem jest homologacja T3B.

Jakie zalety kryje w sobie KYMCO?

Jedną z głównych zalet jest zawieszenie quadów Kymco, które charakteryzuje się podwójnymi wahaczami w układzie A-arm z pięcio -stopniową regulacją napięcia wstępnego sprężyn. Dodatkowo wspomaganie kierownicy ułatwi manewrowanie pojazdem przy mniejszej prędkości i na postoju. Automatyczna skrzynia biegów L/H/N/R/P (CVT wariator z biegiem wstecz),wtrysk paliwa, hamulce tarczowe – to wszystko sprawia, że Kymco prowadzi się wyjątkowo łatwo i lekko, a tak potrzebna w terenie niezawodność stoi na najwyższym poziomie. W wyposażeniu większości modeli znajdziemy praktyczne schowki na osobiste rzeczy oraz podwójny bagażnik umieszczony z przodu i z tyłu quada. Antypoślizgowe nakładki blokują stopę przed ześlizgnięciem, tym samym pozwalając na bezpieczną jazdę po wyboistych terenach. Wyciągarka i hak holowniczy sprawdza się idealnie podczas czynności gospodarczych.
Zamontowany wyświetlacz pokazuje podstawowe, niezbędne informacje dotyczące stanu pojazdu, takie jak: stan paliwa, obrotomierz, prędkość, maksymalna prędkość obrotowa silnika, maksymalnie osiągnięta prędkość, średnia prędkość, 2 dzienne liczniki przebiegu, przebieg całkowity, dzienny stan licznika, całkowity licznik kilometrów, wskaźnik poziomu paliwa, zegar oraz inne potrzebne kontrolki.

Ile kosztuje KYMCO?

Koszt zakupu quada KYMCO przedstawia się w granicach od 19,000 zł do 50,000 zł w zależności od modelu i jego wyposażenia. Uznawany za pojazd klasy średniej, lecz mimo to nieodbiegające jakością i komfortem od innych Producentów.

Dla kogo Quad KYMCO?

Kymco sprawdzi się dla osób zainteresowanych nie tylko jazdą po płaskich i wyboistych terenach, ale również do podstawowych prac gospodarczych. Systemy, w które jest zaopatrzony oraz komfort prowadzenia Quada KYMCO powinny zaspokoić potrzeby nie tylko osób początkujących, ale również tych średnio zaawansowanych. Sprawdzi się idealnie dla osób poszukujących niedużego, wygodnego i lżejszego pojazdu.

Pojemność i moc silnika KYMCO?

Wyposażony w silnik o pojemnościach 700cm3, 500cm3 i 300cm3 o mocy od 20 do 40 KM. Atutem jest fakt, że posiada napęd na koła przenoszony za pomocą bezstopniowej przekładni CVT z możliwością wyboru trybu pracy między 2WD a 4WD.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5