TGB

Quady od Tajwańskiej Firmy TGB (Taiwan Golden Bee) to wiodący Producent pojazdów ATV oraz skrzyni biegów. W tym przypadku oczywistą zaletą jest korzystna cena idąca w parze z jakością i innowacyjnym designem. Niezawodność, charakter i wysoki komfort to cechy obok których nie da się przejść obojętnie podczas wyboru pojazdu ATV. Warto zaznaczyć, że Quady TGB cieszą się znakomitą opinią i są najchętniej kupowane we Francji.

Dlaczego warto wybrać Quad TGB?

Zarówno TGB Blade, jak i TGB Blade 1000 to połączenie nowoczesnego designu z wysokim komfortem podczas jazdy nawet na najbardziej wymagających terenach. Szerokie rozstaw osi i wysoki prześwit pozwala na pokonanie odcinków szczególnie ekstremalnych. Charakteryzuje je niezawodność w trudnych warunkach, na każdym rodzaju podłoża. Stabilność, wytrzymałość i komfort to cechy, które charakteryzują Quady TGB. W pojazdach TGB zostały zastosowane najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wysokiej jakości podzespoły.

Jakie zalety kryje w sobie TGB?

W Quadach TGB znajdziemy wyciągarkę, hak holowniczy, amortyzatory gazowe oraz oświetlenie LED. Dzięki długiemu rozstawie osi quad świetnie sprawdzi się do podróżowania dla dwóch osób zapewniając niezwykły komfort i stabilność podczas pokonywania napotkanych nierówności – pojazd nie nurkuje w niskich wodach/błocie.
Wielofunkcyjny wyświetlacz ułatwi podróżowanie oraz kontrolowanie stanu pojazdu. Posiada następujące funkcje: obrotomierz, prędkościomierz, całkowity i dzienny przebieg i diagnostyczny kod w przypadku usterki. Kierunkowskazy LED nie tylko przyciągają nowoczesnym designem, ale także są bardzo widoczne.
Jakie zalety kryje jeszcze TGB? Hydrauliczny układ hamulcowy z tarczami na wszystkich kołach, elektryczne wspomaganie kierownicy z trzema trybami wpływa na płynność jazdy oraz elektrycznie przełączany napęd 2×4/4×4.
TGB posiada również słony na ręce (handbary) przydatne podczas ekstremalnych wypraw. Wygodne siedzisko, które z pewnością pomieści dwie osoby pozwalając na komfortowe podróżowanie. Dodatkowo TGB posiada 2 schowki na kluczyk zlokalizowane po obu stronach na przedniej części kokpitu – zdecydowanie pomieszczą portfel, telefon czy dokumenty oraz 2 bagażniki – z przodu i z tyłu pojazdu.

Ile kosztuje TGB?

Koszt zakupu quada TGB Blade i TGB Blade 1000 przedstawia się w granicach od 35,000 zł do 55,000 zł w zależności od modelu i jego wyposażenia. Jest to pojazd w przystępnej cenie, która zdecydowanie idzie w parze z jakością. Za powyższą kwotą kryje się komfort, bezpieczeństwo, sprawność, zwrotność i niezawodność. Quad TGB jest wart swojej ceny.

Dla kogo Quad TGB?

Quad TGB sprawdzi się idealnie dla osób ceniących sobie nowoczesny design z wygodą i praktycznością. Agresywny wygląd pojazdów TGB przyciągnie wzrok wielu koneserów. TGB to typ typowo sportowo-przeprawowy.

Pojemność i moc TGB?

Pojazd o pojemności skokowej od 600 cm3 do 1000 cm3 i mocy 83 KM. Czterosuwowy, dwucylindrowy silnik SOHC, V, EFI z napędem 2×4 lub 4×4 z możliwością przełączania (z dwoma dyferencjałami).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2