LINHAI

Linhai to quady od Chińskiego Producenta uznawane za jedne z topowych modeli. Pojazd komfortowy w atrakcyjnej cenie. Charakteryzuje go nowoczesny design i szeroka oś, dzięki czemu podróżowanie w dwie osoby jest znacznie bardziej komfortowe.

Dlaczego warto wybrać Linhai?

Linhai posiada elektryczne wspomaganie kierownicy. Manewrowanie i zwrotność quada jest dużym ułatwieniem podczas jazdy. Ten model klasy średniej idealnie sprawdzi się w celach turystyczno-rekreacyjnych. Nowoczesny wtrysk paliwa zmniejsza zużycie, a wydobywające się spaliny są znacznie mniej zanieczyszczone. Zarówno na tylnej jak i przedniej osi są dwa blokowane dyferencjały, które wpływają na przyczepność quada do powierzchni oraz uzyskiwaną moc.

Jakie zalety kryje w sobie Linhai?

Przede wszystkim szeroki prześwit, który zapobiega ugrzęźnięciu pojazdu nawet w najtrudniejszych warunkach. Szeroka płyta podwozia to gwarant stabilności i przyczepności podczas jazdy nawet przy wyższych osiągach.
Elektryczny napęd 4×4, który może zostać przełączony w dowolnym momencie użytkowania to również ogromna zaleta przy wyprawach po terenach górzystych. Istotną zaletą tego modelu jest przedni i tylny bagażnik.
Dodatkową zaletą jest hamowanie silnikiem na terenach górzystych, które wiele użytkowników zapewne doceni.
Linhai posiada skrzynie biegów CVT (automatyczna) o dwóch stopniach redukcji prędkości (wsteczny i neutralny).
Quady Linhai mogą pochwalić się bogatym wyposażeniem, które na pewno przyciągnie oko wielu zainteresowanych. W standardzie można znaleźć bagażnik przedni oraz tylny, elektryczną wyciągarkę z pilotem, kulę do haka holowniczego, światła i kierunkowskazy Led, reflektory projekcyjne (podwójne), bumper (przedni), sygnał dźwiękowy przy włączonych kierunkowskazach.
Zdecydowaną zaletą jest podświetlany wyświetlacz LCD. Dzięki niemu, kierowca jest w stanie kontrolować poszczególne parametry podczas jazdy, m.in. przejechane kilometry – 2 liczniki, kontrolę napędu, temperaturę płynu chłodniczego, poziom paliwa, światła – długie, kierunkowskazy i awaryjne, zegar podkładowy, maksymalna osiągnięta prędkość.

Ile kosztuje Linhai?

Koszt zakupu quada Linhai przedstawia się w granicach od 19,000 zł do 35,000 zł w zależności od modelu i jego wyposażenia. Linhai uznawany jest za jeden z lepszych w stosunku jakości do ceny. Niezawodny quad o szerokim wachlarzu użytkowania.

Dla kogo Quad Linhai?

Linhai charakteryzuje się przyjemnym dla oka designem, który został nagrodzony w kategorii Design quada. Linhai sprawdzi się idealnie do celów rekreacyjno-turystycznych. Idealnie sprawdzi się podczas prac gospodarczych jak i w terenie.

Jaka pojemność i moc silnika Linhai?

Quad Linhai jest uznawany za. Wyposażony w silnik o pojemności od 150 cm3 do 750 cm3 z napędem z napędem 2×4 i 4×4 o mocy 40 KM. Napęd 4×4, który jest przełączany elektrycznie gwarantuje dobrą przyczepność bez względu na rodzaj powierzchni. W łatwy sposób, za pomocą jednego przycisku można zmienić napęd na dwie osie, bądź zredukować na jedną. Okazuje się być to niezwykle przydatne w sytuacjach kiedy wykorzystujemy quad Linhai do prac ciężkich, czy też do ciągnięcia ładunków.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6